17 Ekim 2018 Çarşamba

BAŞOL;"İNANCIM VE YÜREĞİMLE İNANIYORUM

basolinancim-ve-yuregimle-inaniyorum

kdz Ereğli ilçesine bağlı Ormanlı Beldesi Belediye Başkanı Bayram Başol Ormanlı Beldesinde yeni yapılarak hizmete giren yeni düğün salonunda iftar organizasyonu düzenledi.
02 Haziran 2018 Cumartesi 02:11

 Kdz Ereğli’ye bağlı Ormanlı Beldesi Belediye Başkanı Bayram Başol, yeni yapılarak hizmete giren düğün salonunda; AK Parti Zonguldak 3. Sıra Milletvekili Adayı Hamdi Uçar, AK Parti Kdz Ereğli İlçe Başkanı Mustafa Kumaş, Belediye meclis üyeleri, AK Parti 22 ve 23. Dönem Zonguldak Milletvekili Fazlı Erdoğan, AK Parti Zonguldak Milletvekili Aday Adayı ve önceki dönem AK Parti Kdz Ereğli ilçe Başkanı Fatih Çakır, AK Parti Kadın Kolları, AK Parti Gençlik Kolları ve çok sayıda partili ve vatandaşlarında katıldığı iftar organizasyonu düzenledi.

Yemek sonrası bir konuşma yapan Ormanlı Beldesi Belediye Başkanı Bayram Başol, Ormanlı’ya yapılan hizmetlerin durmayacağına inandığını söyledi. Başol konuşmasında şunları söyledi;

BAŞOL;" YÜREĞİMLE İNANIYORUM "

"Yüreğimle inanıyorum Ormanlı her şeyi hak ediyor, bundan sonraki hayatlarında milletvekillerimize başarılar diliyorum ama ben inanıyorum ki ormanlı da hizmetler durmayacak; çünkü biz milletvekili adaylarımız ile aynı davaların adamlarıyız, aynı zamanlarda mücadele ettik, Ormanlı’ya hizmetlerin devam edeceğimizden hiç şüphemiz yok.” dedi.UÇAR; " ORMANLI'NIN BİZİM İÇİN ÖZEL BİR ANLAMI, ÖNEMİ VAR "

AK Parti Zonguldak 3. Sıra Milletvekili Aday Hamdi Uçar ise yaptığı konuşmada, Ormanlı Beldesinin kendileri için özel bir yeri olduğunu söyledi. Uçar sözlerine şöyle devam etti; Ormanlı bizim için özel anlamı olan, özel bir yeri olan beldelerimizden bir tanesi. Bugüne kadar Ormanlı’da yapılan her etkinliğe, her türlü yatırıma destek vermeye çalıştık elimizden geldiği kadarıyla. 24 Haziran’da çok önemli bir seçime giriyoruz, ülkemizin istikrarı için, milletimizin mutluluğu için, ülkemizi bölmek isteyen şer güçlerine karşı diri durmak için önemli bir seçime giriyoruz. İnşallah bu seçimden başarılı bir şekilde çıkarak ülkemiz huzur ve istikrarlı bir şekilde yoluna devam edecektir. Bizler de sizlerin desteği ile inşallah Ormanlı’da güzel hizmetlere imza atacağız.

AK Parti 22 ve 23. Dönem Milletvekili Fazlı Erdoğan ve AK Parti Zonguldak Milletvekili Aday Adayı ve önceki dönem AK Parti Kdz Ereğli ilçe Başkanı Fatih Çakır ise yaptıkları konuşmada iftar yemeğine katılan herkese teşekkür etti. İftar programı yapılan duanın ardından sona erdi.

Haberin etiketleri:

ilkhaber67


Haber okunma sayısı: 327

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


HABERLER

EREĞLİ'YE AKÇAKOCA FRENİ !

Ligde şampiyonluk mücadelesi veren Ereğli Belediyespor ilk yarıda 5-0 mağlup olduğu rakibiyle bu kez yenişemedi.

MUHARREM AKDEMİR ANKARA ZİYARETİNİ DEĞERLENDİRDİ

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, TBMM’de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Muharrem

BELEDİYE BAŞKANI GİBİ ÇALIŞKAN MUHTAR

İlk haber:Kdz. Ereğli İlçesine bağlı Kaymaklar Köyü Muhtarı Recep Can, köyünü çalışmaları ile örnek

Hasan Likoğlu ebediyete uğurlandı

Türk Hava Kurumu Kdz. Ereğli Şube Başkanı ve Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Önceki Dönem Yönetim Kurul

KORKMAZ ÖĞRENCİLERE SESLENDİ:

Kdz. Ereğli Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz; yarıyıl mesajından öğretmen, öğrenci ve velilere seslendi..

ERDOĞAN GÜVEN TAZELEDİ VEREM SAVAŞ DERNEĞİ OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI

İlk haber:kdz Ereğli Verem Savaş Derneği,olağan kongresini dernek binasında yaptı. Üyelerin çoğunluğunun

ZONGULDAK - HAVA DURUMU

ZONGULDAK