14 Aralık 2018 Cuma

BELEDİYE BAŞKANI GİBİ ÇALIŞKAN MUHTAR

belediye-baskani-gibi-caliskan-muhtar

İlk haber:Kdz. Ereğli İlçesine bağlı Kaymaklar Köyü Muhtarı Recep Can, köyünü çalışmaları ile örnek köy adayı yapmak için çalışmalarına hızla devam ediyor.30 Mart yerel seçimlerinin ardından Muhtarlık mazbatasını aldıktan rsonra Kaymaklar Köyünün adeta çehresini değiştiren Köy Muhtarı Recep Can hizmet vermekten yorulmuyor
28 Ocak 2016 Perşembe 19:52

 İlk haber:Kdz. Ereğli İlçesine bağlı Kaymaklar Köyü Muhtarı Recep Can, köyünü çalışmaları ile örnek köy adayı yapmak için çalışmalarına hızla devam ediyor.30 Mart yerel seçimlerinin ardından Muhtarlık mazbatasını aldıktan rsonra Kaymaklar Köyünün adeta çehresini değiştiren Köy Muhtarı Recep Can hizmet vermekten yorulmuyor.

 

 Yapılan tüm çalışmalara bizzat kendiside katılarak destek veren Muhtar Can, tüm köylü tarafından takdir edilmeye devam ediyor.kaymaklar köyü’ne hoş geldiniz (tak)kemerli yazı ile köyünü tanıtması ile işe başlayan,muhtar Can, Son olarak köy mezarlığına yaptığı selvi ağacı ve çiçeklendirme çalışmasına da katılarak destek verdi. Muhtar Recep Can, gazetemiz ilk haber muhabirine şu açıklamalarda bulundu. Vatandaşlarımıza hizmet etmek beni çok mutlu ediyor, Ekibimle birlikte köylü halkımızın tüm isteklerini yerine getirmeye çalışıyoruz, Göreve geldiğimiz günden bu yana birçok çalışmalarımız oldu, son olarak köy mezarlığımızı ağaçlandırma ve çiçeklendirme çalışması yaptık, çalışmalarımız bunlarla sınırlı kalmayıp devam edecek” dedi. Kaymaklar köyü Muhtarı’nın göreve geldikten sonra yaptığı yenilikler ve çalışmaları sıralarsak, köyünü okulunun çevresini düzenlemek, okulun bahçesini parke yaptırmak, köyünün ve mahallelerinin, yol kenarlarına yolcu bekleme durakları yaptırmak, köy ve mahalle yollarına parke ve asfalt çalışması, kanalizasyon borularını döşetti ve su borularının yenilenmesi çalışmalarını tamamladı. Köy mezarlıklarına beton duvarlar yapılması ve şadırvan yaptırması, köyün sokaklarını parke döşemesine bizzat kendisi de katılarak, örnek bir köy muhtarı olarak, bölgemizde adından söz ettirmesi ile bilinmektedir. Kaymaklar köyü Muhtarı’nın yaptığı bu çalışmalar, bir belde belediye başkanından farksız gibi olmasından dolayı, Belediye Başkanı gibi muhtar olarak takdir edilmektedir.

Kdz Ereğli kaymakamı Nazım Madenoğlu,kaymaklar köyüne daire müdürleri ile yaptığı ziyarette,muhtar Recep Can’a,yapmış oldunuz çalışmaları gezip gördükten sonra,sizin gibi çalışkan ve üretken bir muhtarımız olduğundan dolayı,ilçe kaymakamı olarak çok mutlu oldum,sizleri kutluyorum,bundan sonraki çalışmalarınızda,bizden isteğiniz olacak her türlü yardımı yapmaya da hazırız dedi.

Diğer yandan Kaymaklar köyü sakinleri ise Muhtar Can’ın çalışmalarından dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, Muhtarımız Görevi devraldıktan sonra gece – gündüz demeden bizler için çalışmaya devam ediyor, kendisini ve ekibini kutluyoruz, Allah razı olsun “şeklinde konuştular.

 

Haberin etiketleri:

İLK HABER


Haber okunma sayısı: 2661

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

kazanan-mutlu-oldu

KAZANAN MUTLU OLDU

13 Aralık 2018 Perşembe 11:58
madencilerden-demirtasa-ziyaret

MADENCİ’LERDEN DEMİRTAŞ’A ZİYARET

12 Aralık 2018 Çarşamba 11:41
demirtastan-arasa-bombardiman

Demirtaş'tan Aras'a bombardıman

12 Aralık 2018 Çarşamba 11:38
sen-kimsin-akil-yoksunu-sahsiyet

SEN KİMSİN AKIL YOKSUNU ŞAHSİYET?...

11 Aralık 2018 Salı 21:14

HABERLER

EREĞLİ'YE AKÇAKOCA FRENİ !

Ligde şampiyonluk mücadelesi veren Ereğli Belediyespor ilk yarıda 5-0 mağlup olduğu rakibiyle bu kez yenişemedi.

MUHARREM AKDEMİR ANKARA ZİYARETİNİ DEĞERLENDİRDİ

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, TBMM’de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Muharrem

BELEDİYE BAŞKANI GİBİ ÇALIŞKAN MUHTAR

İlk haber:Kdz. Ereğli İlçesine bağlı Kaymaklar Köyü Muhtarı Recep Can, köyünü çalışmaları ile örnek

Hasan Likoğlu ebediyete uğurlandı

Türk Hava Kurumu Kdz. Ereğli Şube Başkanı ve Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Önceki Dönem Yönetim Kurul

KORKMAZ ÖĞRENCİLERE SESLENDİ:

Kdz. Ereğli Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz; yarıyıl mesajından öğretmen, öğrenci ve velilere seslendi..

ERDOĞAN GÜVEN TAZELEDİ VEREM SAVAŞ DERNEĞİ OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI

İlk haber:kdz Ereğli Verem Savaş Derneği,olağan kongresini dernek binasında yaptı. Üyelerin çoğunluğunun

ZONGULDAK - HAVA DURUMU

ZONGULDAK