17 Ekim 2018 Çarşamba

TÜRK METAL'DEN SOSYAL SORUMLULUK ÖRNEĞİ

turk-metalden-sosyal-sorumluluk-ornegi

Gülüç Beldemizde, Türk Metal Sendikamızca yaptırılan üst geçit ile akaryakıt istasyonu, 4 Mayıs tarihinde törenlerle hizmete açıldı.
05 Mayıs 2018 Cumartesi 19:37

 Türk Metal Genel Başkanımız Pevrul Kavlak, Gülüç kavşağında hizmete giren OPET Akaryakıt İstasyonunun açılışındaki konuşmasında, sendikaların görevlerinin yalnızca imza atmak olmadığını üyelerine ekonomik ve sosyal çalışmalarla da hizmet ettiğini söyledi.

Kavlak. Daha sonra Ereğli-İstanbul karayolu üzerinde yapılan üst geçidin açılışındaki konuşmasında da, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ın beldede güzel hizmetlere imza attığını savunarak, şöyle dedi:

“Sendikaların görevi sadece toplu sözleşme imzalamak değil, bulundukları bölgeye bir değer katmaktır. Gökhan Başkan takip ettiğimiz bir başkan. Gülüç’e güzel işler kattı. Böyle bir eseri bölgemize kazandırdık, kendisine de teşekkür ediyorum. Gülüç Bir Avrupa şehri gibidir. İş icabı yurt dışına gidiyoruz ve samimiyetimle söylüyorum; bu kenar (Gülüç Irmağı ile karayolu arasında kalan kısım) 1,5 sene sonra Paris’teki gibi olacak. Bu havayı vermiş. Kendisine teşekkür ediyorum.”

DEMİRTAŞ: ONURLU VE GURURLUYUZ
Başkan Demirtaş da, çalışmalarda kanunsuz ve yasal olmayan bir işleri bulunmadığına dikkat çektiği konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Gülüç halkına seçimde ne söz verdiysek yerine getirdik. Halkımıza hizmet etmekten onurlu ve gururluyuz. Sendikamızın bize bölgemizin en güzel modern üst geçidini kazandırdı. Genel Başkan Kavlak ve ekibine teşekkür ediyorum. Petrol ofisinin de açılışını yaptık. Burası açılmaz, kanunsuz, yasal olmadıklarını söylediler. Kötü emellerine ulaşamadılar. Biz kanunsuz, yasal olmayan hiçbir işte yokuz. Allah’ın izniyle çıktığımız yolda ilkeli ve dürüst hareket ediyoruz, Gülüç halkına da adam gibi hizmet edeceğiz.”Üst geçidin açılış kurdelesi, yapılan dua ve kesilen kurbanın ardından protokol üyeleri tarafından kesildi.

Açılışlara, Genel maden İşçileri Genel Başkanı Ahmet Demirci, Türk Metal Genel Başkan Yardımcımız Yusuf Ziya Odabaş, Şube Başkanımız Metin Ercan, Gülüc Belediye Meclis Üyeleri, Türk Metal şube yöneticilerimiz,METAL-KOOP Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Özdemir,  Erdemir işçileri ile kalabalık Gülüç halkı katıldı.

Haberin etiketleri:

ilkhaber67


Haber okunma sayısı: 444

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


HABERLER

EREĞLİ'YE AKÇAKOCA FRENİ !

Ligde şampiyonluk mücadelesi veren Ereğli Belediyespor ilk yarıda 5-0 mağlup olduğu rakibiyle bu kez yenişemedi.

MUHARREM AKDEMİR ANKARA ZİYARETİNİ DEĞERLENDİRDİ

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, TBMM’de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Muharrem

BELEDİYE BAŞKANI GİBİ ÇALIŞKAN MUHTAR

İlk haber:Kdz. Ereğli İlçesine bağlı Kaymaklar Köyü Muhtarı Recep Can, köyünü çalışmaları ile örnek

Hasan Likoğlu ebediyete uğurlandı

Türk Hava Kurumu Kdz. Ereğli Şube Başkanı ve Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Önceki Dönem Yönetim Kurul

KORKMAZ ÖĞRENCİLERE SESLENDİ:

Kdz. Ereğli Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz; yarıyıl mesajından öğretmen, öğrenci ve velilere seslendi..

ERDOĞAN GÜVEN TAZELEDİ VEREM SAVAŞ DERNEĞİ OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI

İlk haber:kdz Ereğli Verem Savaş Derneği,olağan kongresini dernek binasında yaptı. Üyelerin çoğunluğunun

ZONGULDAK - HAVA DURUMU

ZONGULDAK