14 Aralık 2018 Cuma

OCAKÇI”ADAYLIĞINI AÇIKLADI.

ocakciadayligini-acikladi

İlk haber:Cumhuriyet Halk Partisi kdz Ereğli İlçe Başkanı Şerif Sertan Ocakçı, 9 Aralık Cumartesi günü yapılacak İlçe kongre öncesi yeniden İlçe Başkanlığına adaylığını açıkladı
08 Aralık 2017 Cuma 00:04

 Ocakçı, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Teşkilatının 9 Aralık Cumartesi günü yapılacak kongre öncesi yoğun katılımla parti binasında basın toplantısı düzenleyerek adaylığını açıkladı.Yoğun katılımlarından dolayı herkese teşekkür eden Ocakçı yaptığı açıklamada, "Biz seçime giderken de, seçim bittikten sonra da hep biriz ve beraberiz. Bazı şeyleri vurgulamakta yarar görüyorum. Buradan sesleniyorum; Cumhuriyet Halk Partisi devrimdir, direniştir, kuruluştur ve kurtuluştur. Bunu herkes bilsin. Cumhuriyet Halk Partili demek canını hiçe sayıp toprağın da altında yatan Kuvva-i Milliye gibi olmaktır. İlk gün karşınıza çıkarken duyduğum heyecan ve geçmişten bugüne vermiş olduğumuz mücadelenin kazanımlarından aldığım cesaretle daha güçlü bir örgüt için ilçe başkanlığı adaylığımı açıklıyorum” dedi.

Ocakçı konuşmasını şu şekilde sürdürdü ;“Ya bu meretlerden silkeleneceğiz, ve kalkacağız ya da zorlanacağımız anlar yayacağız.2019 seçimleri çok önem arz ediyor, Bu nedenle Kdz Ereğli’den başlamak üzere elimizi taşın altına koymaya devam etmek istiyoruz. Kardeşlik, birlik, beraberlik duygusundan ayrılmayarak yolumuza devam etmeye edeceğiz.2109’a giderken siyasi beklentiler artık önemli değil, hatta bu kritik süreçte anlamı da yok, kişilere takılmanın da anlamı yok.Önemli olarak ilk söylenmesi gereken şey; Kdz Ereğli Belediye Başkanlığını ve Genel Seçimleri CHP’nin kazanmasıdır. Partimizi zedelemek isteyenlerin amacına ulaşmasına izin vermeyeceğim, bunu buradan herkes bilsin. Biz belediye başkanlığı, milletvekilliği için yola çıkmıyoruz. Biz partimizin 2 yıl daha başarısı için ilçe yönetimine talibiz. Bizim belediye başkanlığı, milletvekilliği talebimiz olmayacaktır. Bizim yolumuz belli ve bu yol için buradayız. Koltuğa oturmak önemli değil, belediyeyi kazanıp, Cumhuriyet Halk Partisinin bayrağını o belediyeye dikmek önemlidir. Cumhuriyet Halk Partisinin Bayrağın dalgalanmasıyla biz başardığımızı anlayacağız.Bizler için koltuklar önemli değil, Cumhuriyet Halk Partisinin ilelebet varlığı ve iktidara taşınmasıdır. Ereğli İlçe Başkanlığına bu duygu ve düşüncelerle kongrede adayım, ekip arkadaşlarım ile birlikte hedeflerimizi gerçekleştirmek için durmadan çalışacağımıza söz veriyorum.  Her bir Cumhuriyet Halk Partisi üyesine, bizlere destek veren sizlere ve emeğinden, gayretinden dolayı her bir yönetici arkadaşıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Mustafa Kemal’in dediği gibi; ‘’ Hiç dinlenmemek üzere yola çıkanlar asla ve asla yorulmaz ‘’ sözünden yola çıkarak biz de bu anlayışla çalışmaya aday olacağımızı buradan açıklıyoruz”  diye konuştu. Ocakçı konuşmasının ardından tebrikleri kabul ederken,toplantı toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Haberin etiketleri:

ilk haber


Haber okunma sayısı: 776

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


HABERLER

EREĞLİ'YE AKÇAKOCA FRENİ !

Ligde şampiyonluk mücadelesi veren Ereğli Belediyespor ilk yarıda 5-0 mağlup olduğu rakibiyle bu kez yenişemedi.

MUHARREM AKDEMİR ANKARA ZİYARETİNİ DEĞERLENDİRDİ

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, TBMM’de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Muharrem

BELEDİYE BAŞKANI GİBİ ÇALIŞKAN MUHTAR

İlk haber:Kdz. Ereğli İlçesine bağlı Kaymaklar Köyü Muhtarı Recep Can, köyünü çalışmaları ile örnek

Hasan Likoğlu ebediyete uğurlandı

Türk Hava Kurumu Kdz. Ereğli Şube Başkanı ve Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Önceki Dönem Yönetim Kurul

KORKMAZ ÖĞRENCİLERE SESLENDİ:

Kdz. Ereğli Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz; yarıyıl mesajından öğretmen, öğrenci ve velilere seslendi..

ERDOĞAN GÜVEN TAZELEDİ VEREM SAVAŞ DERNEĞİ OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI

İlk haber:kdz Ereğli Verem Savaş Derneği,olağan kongresini dernek binasında yaptı. Üyelerin çoğunluğunun

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

ZONGULDAK - HAVA DURUMU

ZONGULDAK