14 Aralık 2018 Cuma

“PARTİYİ DERLEYİP, TOPARLAMAK BİRLİĞİ SAĞLAMAK İÇİN ADAYIM!..”

partiyi-derleyip-toparlamak-birligi-saglamak-icin-adayim

Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Adayı Rahman Demirtürk, Kdz. Ereğli Gazeteciler derneğini ziyaret ederek; gazeteciler sorularını yanıtladı.. Ertelen İlçe kongresinin ‘güvenlik sebebiyle’ ertelendiğinin altını çizen Demirtürk, "MHP’yi Ereğli’de birleştirmek, küskünleri bir araya getirmek için aday oldum’, dedi.
04 Nisan 2017 Salı 22:46

 RAKİBİ DEĞİL, AĞABEYİYİM!..”

Mevcut İlçe başkanı Talat Şeker için ‘kardeşim’ diyen Demirtürk, “ Talat kardeşimin seçilmesinde benim kendisine çok büyük desteklerim oldu. Bunu da inkar etmeyeceğini çok iyi biliyorum. Ama dediğim gibi ister bilerek olsun, ister bilmeden olsun, partinin içerisinde bir küskünler ordusu var. Mesela Gülüç’te 82 oyla belediye başkanlığını kaybetmiş olan Tarık Semiz kardeşimiz delege yapılmadı, bunun yanı sıra Gülüç’teki 2 belediye meclis üyemizde delege değil. Milletvekili adayı olmuş Semih Çolak kardeşimizde delege görünmüyor. Daha da kötüsü mevcut ilçe yönetim kurulu üyemiz Murat Uğurlu kardeşimizin bile delegeliği yok. Daha ismini sayamadığım birçok partiye gönül vermiş değerli arkadaşımın delegeliği yok. Bunları düzeltmemiz gerekiyor. Peki kimler delege diyeceksiniz. Açık ve net söylüyorum. Delegeler arasında hapçı ve esmer vatandaşlar var. Bizler artık buna bir dur demek istiyoruz.”, dedi.

ANAYASA REFERANDUMUNA ‘EVET’!..

Yaklaşan Anayasa referandumu için görüşlerini de açıklayan Demirtürk, “ben ve ekibimin kararı ‘evet’tir. Bunu yakın zamanda yapacağımız bir kahvaltılı basın toplantısı ile açıklayacağız.”, şeklinde konuştu..

YENİ YÜZLERLE, YENİ YÖNETİM!..Demirtürk ayrıca MHP İlçe kongresine yıpranmış yüzlerle ve isimlerle çıkmayacağını belirtti. Şuan için isim vermenin erken olduğunu söyleyen Demirtürk; “Bize muhalif yaftası vurmak istiyorlar. Ama durum öyle değil.  Biz Ereğli’de her 100 kişiden 8’iyiz. Paylaşamayacağımız hiçbir şey yok. Muhalif diye bir terimi kabul etmem mümkün değil. Biz birleştirici olacağız”, şeklinde konuştu..

MEVCUT YÖNETİM’DE ÇATLAK SES

Edinilen bilgiler doğrultusunda ,dışarı sızan bilgiler olduğu iddialar var.whatsap grubunda yazışma iddialara göre şöyle,1nci şahıs,ama yönetim olarak mevcut başkanı desteklemek gerekir,aynı yönetimdeki ama senin şahsi fikrine saygı duyarım,2nci şahıs,katılıyorum abi kendine iyi bak,1nci şahıs,arkadaşlar bu teşkilatın yöneticilerimizin halen bize rağmen düşündüğünüz olmaz,sıkıntı yapmayın,sizler bir güç ve teşkilatsınız,size rağmen bu süreç yanlış gitmez,Hamdi iyi bir politika ve siyasetçiler izleyin sadece aranızı açmayın,safları sıkı tutun, Hamdi kendi koltuğundan bile olur,sizler bir arada kalın, alınan duyum ve iddialar bu şekilde olduğu iddia ediliyor.

Haberin etiketleri:

ilk haber


Haber okunma sayısı: 1042

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


HABERLER

EREĞLİ'YE AKÇAKOCA FRENİ !

Ligde şampiyonluk mücadelesi veren Ereğli Belediyespor ilk yarıda 5-0 mağlup olduğu rakibiyle bu kez yenişemedi.

MUHARREM AKDEMİR ANKARA ZİYARETİNİ DEĞERLENDİRDİ

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, TBMM’de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Muharrem

BELEDİYE BAŞKANI GİBİ ÇALIŞKAN MUHTAR

İlk haber:Kdz. Ereğli İlçesine bağlı Kaymaklar Köyü Muhtarı Recep Can, köyünü çalışmaları ile örnek

Hasan Likoğlu ebediyete uğurlandı

Türk Hava Kurumu Kdz. Ereğli Şube Başkanı ve Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Önceki Dönem Yönetim Kurul

KORKMAZ ÖĞRENCİLERE SESLENDİ:

Kdz. Ereğli Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz; yarıyıl mesajından öğretmen, öğrenci ve velilere seslendi..

ERDOĞAN GÜVEN TAZELEDİ VEREM SAVAŞ DERNEĞİ OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI

İlk haber:kdz Ereğli Verem Savaş Derneği,olağan kongresini dernek binasında yaptı. Üyelerin çoğunluğunun

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

ZONGULDAK - HAVA DURUMU

ZONGULDAK